Menu


Ověřená kopie ústavy A. Dobre English verze ke stažení

DownloadPolitika Nenávist jako odcizení a vedení

Myslím, že mám problémy s schizofrenie a psychózy orientované léky maskovacích 36 let vážných poruch učení (souvisejících) problémů.

Nikdy jsem udělal dobře ve škole, byl ospalý ve třídě a byl v přípravných třídách v různých časových okamžicích během "své" dětství. Chaotický aspektem bylo, že moje rodina byla vystrašená z následků svého sourozence stále více zjevné, vědomi a více součástí rodiny jako organismu. Byl bych izolovat sebe takovým způsobem, jako sedět u otevřeného stolu v restauraci spíše než stůl pro čtyři osoby s jednou osobou jej zabírat. Děti jsou většinou vědomi rodinného domu, jejich rodiče a rodina sociálně jako život organismů. Kdybych měl mluvit nikdy to nebylo ve skupině, nebo dokonce povrchně v relativním kontextu, jinak bych trpět různé formy otroctví nebo otroctví symboliky, které byly obzvláště utilitární a anatomicky souvisí nebo směrovat podle svého zbavení svobody. Myšlenka léčby ADHD s výjimkou jejich uvedením do přípravných tříd byl nikdy nenaznačil, dokud jsem byl mladý dospělý v té době jsem byl představen genotoxickým léky nebo velkými trankvilizéry, které sloužily k zamaskování velmi vážné problémy učení v rámci anatomie, nebo co je nyní dospělý spojena ADHD nebo dycalculia v kombinaci s fibromyalgie mlha, problémy s koordinací a rozptýlení.
Když jsem byl na nohou přidělit bych jít do autobusu a bloudit off kouřit asi pět minut před každým autobusem doleva, dokud poslední z nich, jinak bych ztratit jízdenku na vlak a zkušenosti frustraci jako Tourettes spojených reakčních problémy s narkolepsií-like orientovaný problémy. Nemám moc často náhle jít spát, ale může dojít k zlomek vteřiny, kdy jsem si nepozorný a dívat se na něco v kapse a pak nechat na lavičce mít zažil zlomek vteřiny black out a problémy s koordinací. Myslím, že potřebuji větší pozornost v těchto oblastech, stejně jako existenciální a krizi identity s mou vlastní nacionalistické slabosti.
Myslím, že jsem opravdu chci se zaměřit na hlavní sedativa, neboť nikdy mi pomohli a ve skutečnosti způsobila přidělit zranění, svobody deprivace, způsobilo vážné příznaky, varovné signály, a brání celý svůj vzdělávání prostřednictvím mladé dospělosti a život.
Zlepšení kombinaci s jinými léky je mimořádná a já si uvědomuji, že jsou pravděpodobně souvisí s druhem léčby by měla jsem měl již v raném věku. Jak může vzdělaní lidé, tak nekompetentní a zločinec?
Další věc, kterou po celou dobu mé zkušenosti NHS je oni byli více znepokojeni přinášet cizince do země, než léčbu objevily příznaky. Ve skutečnosti na jednom místě bylo zřejmé, že oni měli žádnou aktivní ponětí, co dělat, nebo jak komunikovat, nemluvě o izolaci působí jako zapouzdření stigma s pacienty, kteří měli zneužití režim étos, který pracoval jako normálu možná proto, že jsem přirozeně bylo snadné zneužívání postrádal schopnost účinně podávat stížnosti nebo situace bylo zdrcující pro mě vede k neschopnosti komunikovat spolu s mým nedostatkem vzdělání.


Zažil jsem přidělit odcizení od zájmů, pocit defranchisement z existujících zdrojů energie, který je opravdu archaický nebo pro ně typické, což je opravdu postoj vylíčený osob, které ospravedlňují odlišné systémovou nebo kolektivní zneužití spáchaný nemocniční organismu reprezentován jako nehmotné.
Měl jsem nějaké problémy w Touretts tím spojeným symptomům jsem myslel, že narkolepsie související protože jsou izolovány tak dlouho a křičet na někoho nebo být útok není v mé postavě. Na jednom z vysílání, Hitlerův svetr experiment přišel a jako jednoduchý článek nám opravdu říká, že jsme všichni narodili dobré, ale je třeba být ovlivněna nebo vyškoleny v násilí či vojáků nechtěl jít ven a bojovat.
Myslím, že vaše show je úžasná. Každopádně jsem se díval na Twitter kanálů a já se k odběru pro terapeutické účely vzdělávání.
Domnívám se, odcizení a kolektivní společenský zneužití kolem anatomie nebo genetika způsobit skutečné formy krize a vzdělání kolem těchto otázek je opravdu funkční jako terapeutický a vzdělávací režimu a pro rozvoj sebe sama, ego či mystifikaci sebe sama, která se zabývá osobnosti a identity.
NHS se nedělá to a bylo mi odcizit ze zájmů, které se dopustily otroctví symboliku jako terapii, stejně jako holokaust symboliku na snížení lidskou bytost k biologickému zvířete s žádným náboženstvím, intuice nebo významného vědomí zobrazení jako funkce bytí.

Society, je to symboly a národy byly popsány jako halucinace ne dynamiky přežití spojené s identity, vědomí nebo jinak. Odcizení se projevilo na špatný pocit o sobě a že budu žít život bez symboliky, lidé nebo jakékoliv vztahy společensky stimulující w výjimkou těch, která sdružuje otroctví nápady pro potravinový řetězec a usery.
Co zbylo je koloniální organismus a situace známém chování odlišný potravinového řetězce na soukromých zdrojů energie spojené s sebe a souvisejících běžných tvrzení w / out kompenzace.
Mám 40 let prázdný, kdy jsem se opravdu musí smířit s nějakou formou symboliky a nebo mají právní situaci jako intervence.
Vím, že v mezinárodním návrhu právního předpisu o duševní zdraví, že náboženství panující v osob společenství nemůže samo o sobě být důvodem k hospitalizaci ani nemůže rodina konflikt sám o sobě být důvodem k hospitalizaci či napadení jako léčba pro zdravotně postižené, který by se skládal ze způsobení jako empirické příčinných souvislostí nebo poškození mozku, které by zase by illicitate reakce přešel jako postižení nebo přidělit léčbu jako útok na nesnižuje odpovědnost nakonec by se stal accademic, endemických a tak dále.Já vím, že jsem měl problémy doma, když jsem byl mladý, protože moje rodina byla mi divné, a navíc jsem nemohla zjistit, který byl zaznamenán jako velmi extrémní energetický deficit s následnou fibromyalgií jako mlha a navíc následovaný nedostatkem vzdělání a terminologie, která má demonstrovat své problémy, které někdy vyústily v co věřím, je simular, nebo může být hyper vzrušení jako bolest, zmatenost s epileptické-like touretts reakce na fyzickou realitu v kombinaci s nedostatkem schopnosti nebo bratrství zvládat situace vedoucí k náchylnosti k lidem zneužívat mě, které byly typicky vzdělaní lidé, lékaři a další osoby spojené se stížnostmi ideologie advokáty říká, že mají specializaci při zastupování zranitelné osoby, naprosto se žádným způsobem, aby materiální reprezentaci zákona nebo bránit jejich klienta, který rozhodně nebyl schopný dělat žádné zastoupení skutečné vědy praktiky.


Když budu mluvit to nebylo s lidmi nebo skupině I bylo kreslení od jednoduchých dialektů přidružených k omezenému množství vzdělání nebo schopnosti independantly jsem měl. Být kromě rodu byl stejně cizí jako nějaká forma známého vztahu archaický potravinového řetězce.
Nepodařilo se mi vyrůst a byl ošetřen jako immbecile nebo někoho, kdo tam nebyl celý život, nebo povrchně. V některých pojmů jsem myslel, že jsem retardovaný, ale při zpětném pohledu schopni učit se ale nikdy nebyl opatřen subjektivních funkčních úprav. Tento lék Dostával jsem způsobil silné bolesti, velmi závažné Parkinsonova podobné příznaky do té míry, exaustion někdy závažné poruchy mého těla by fungovaly jako prostředník organismu. Množství podvodu dopustil na denní bázi k ospravedlnění treatmnets bylo nepředstavitelné a byly denně přestupky.


Lidé, kteří ošetřené mě byli velmi znamenat provokativní osoby, které se identifikují s otroctvím symboliky nebo otroctví symboliku, která opravdu myslím, že říkáme velmi silné zásady, odcizení, který také sestával z povrchního chování, předstírat terapii a totéž se všemi interakce.


Lidé w schizofrenie reagovat na něco, co je tam, nebo ne velmi vážné věci bez života nebo individualistického významu výjimkou.
Moje rodina byla velmi bojí, abych si pamatovat, nebo které mají jakýkoli normální intuitivní smysl nebo intimní smysl s přírodou.
Uvědomila jsem si teď na amitriptilin při optimální dávce jsem fungujícímu přidělit lépe s menší bolestí. Anxielitic je opravdu ideální pro mě, protože pochopení sama sebe znamená, že se musím smířit, aspolečnosti realita s výraznými rozdíly, které by mohly do určité míry viditelné. Opravdu myslím, že jsem se podívat na holocaustu symboliky v mém konkrétním schizofrenie, protože je vnímána jako mučení a resaulted v naprosté neschopnosti fungovat.
Líbilo se mi Hitlers svetr experiment, protože z toho vyvozuje, že jsme všichni narodili dobré a je třeba je ovlivněn nebo odbornou přípravu lidem ubližovat nebo jiný důvod, proč by neměla máme armády a většina lidí experiment říká pauzy, protože si nedovedou představit, co dělají , To může být různá pro psychóza nebo schizofrenie a vím, že to je není tento případ se mnou. Původně stává dysfunkční byla reakce, protože věci se nepodařilo smysl. Vím, že jsem měla reakce na velmi fyzické nebo skutečné týrání a tyto reakce vyústila v allianation a útokem osoby uplatňující se starat o mně. Když jsem byl mladší, myslím, že shopu zvedla, protože jsem nevěděl lépe, ne proto, že jsem měl přirozenou touhu, ale byl snadno ovlivnit pravděpodobně proto, že jsem měl problémy učení a měl vážné fyzické či symbolické rozptýlení které trvaly až do roku těsně po lišit v pozdních dospívajících


Každopádně jsem chtěl, aby se pokusila vysvětlit tento pohodlný Nasty diagnózu schizofrenie v průběhu všech těch letech, který je srozumitelný mně jako zneužití, která způsobila polovinu doby životnosti koncentrace, otroctví symboliky jako normální identity faktor a psychologické pout a vydírání jako léčba představující vše relativní akty odcizení od lidí, života a jeho zrušení lidi připisované světě být utilitární.
Některé věci mě nervózní jako dívat se na sebe jako opožděná zvířete, a opravdu lidé s touto symbolikou mají víry, které jsou desacrilizing lidskou bytost je ospravedlnitelné jako symboliku jako precident pro dojmů a životních interakcí obecně jako život odcizení.
Každopádně jsem žil život relativně izolované a můj lék funguje po tak dlouhé době. Moje problémy s učením, jsou méně závažné.
Myslím, že to, co musím udělat, je hledat nějakou právní pomoc snad ze sdružení philedalohia
Nebo existenciální akademie.

Je tu něco, co bych měl číst nebo snad najít dobrého právníka.
Typ odpovědi musím jsou snad odlišné experimentální izolace s antipsychotik hlavní sedativa, anamnézy s podobným významem jako je assaultive reakci nebo přidružené k náboženství převažující v osob společenství a rodinné confilct jako útok provádí rodinného naopak tp mezinárodní návrhu zákon o duševním zdraví nebo spojena s formami questional společenských makléřských nebo počítačovými pedetors.
Můj původní předepisující lékaři byli staří s bývalými zázemím společnosti. Moje rodina myšlenka mě snad jako odpuzující a odpuzující všechno bez vzdělání jsou snad si mysleli, by měly být odstraněny, s nimiž je opravdu historicky hodnota historie psychiatries.Je to úžasné, jsem naživu a přežít. Nebyl jsem schopen číst hodně za rok a já ne. Pokud Myslím, že k hodně frustrace by dojít spolu s marnosti. Mám za posledních pár let chtěl dělat domácí studium.


Tento škodlivý a nebo účelné diagnózu schizofrenie se skládá z způsobených instancí a jsou skutečně destruktivní symbolika pout., Pomluvy, útočník podvod zločiny soudce platforem.
Robert Whiteker v Mad v Americe prohlašuje, že schizofrenie je iatragenic (způsobená léky a praktiků).
Jsem velmi dobrým svědkem na vlastní účet a koukám na zásadní svědectví jako profesor psychiatrie na základy vědomí identity a ohromujících faktů.
Jediná věc, kterou musím počítat, je akt v oblasti lidských práv, protože bere v úvahu práv k vnímání, svoboda a chování, a to je nejvíce ústředním dokumentem, kde psychiatrie přeje omezit tuto osobu k biologickému zvířeti w z jakéhokoli významu.
Real psychologie učí o osobním hodnotu jako základních stavebních kamenů osobnosti a identity či zkušenosti.
Je to všechno snižování vážnosti a klinické podvod a že psychiatrie je samo legislativní činnosti a nejsou důvěryhodné v současné době jako entita není překvapující, a to až do dokumentovat korupce, datových a internetových zprostředkování.
Vím, že antipsychotika jednaly jako životní anestetikum a že většinu času jsem reagoval na něčem skutečném, který má zkušenosti v tom smyslu, a měl jsem bolesti asociační reakce a necitlivost I dále tvrdí, a měl epileptický jako křičí záchvaty, která se zdála být okluzní nebo poněkud od dob poškození mozku nebo nedostatečné povědomí a pocit týden nebo poražený z lékařských drog útoků jako režimu.


Ale vážně zpochybněna života v tom smyslu, že schizofrenie lék nefungoval. Přidělit doby způsobil, abych byl ochrnutý, mají záchvaty a neuroleptického maligant syndrom.
Myslím si, že mimořádná fakta o mých zkušeností mají cenné statistický kontext a jsou plné skutečných argumentů, které mají smysl.
Ví někdo o každém případě, kdy byly použity antipsychotika / hlavní sedativa aby se zakryly problémy učení jako causatives nebo jiný.


Byly tyto léky užívané k těmto účelům, jak se zbavit sourozence nebo členů rodiny práv a zneužívání pokračoval jako potravinového řetězce ritualismu (?!)