меню

Download

Заповіт і просувати медичну директиву конституції

ОЛЕКСАНДР J M H R DOBRE
Living Will [Advanced Директива / Рішення]
Редакція 27/06/2015
 
05/08/2012 Приватна Конституція Олександра Добре шляхом використання в якості посилання Організації Об'єднаних Націй по декларації прав людини і основоположних принципів і того ж тіла і конвенцій, які спричинили за назвою, що включає всі документи, пов'язані з "юридичними" або основних занять і інтересів " ", автора з моменту зачаття, як це визначено в рамках внутрішніх міжнародних, європейських та вітчизняних законів, тому незаперечних інтересів автора, MR. Олександр Добре.
 Заповіт включати всі колишні документи, що мають відношення до пана Добре за інтереси пана Добре, як зазначено в цьому документі, відповідно до такого законодавства, що має відношення до назви. Психіатрична живе буде включено в даному документі, і можуть бути доступні або додається. Психіатрична живе буде є автором Громадянська комісія з міжнародного права прав людини і був представлений владі в Англії, Шотландії та Уельсу і в інтерпретації Канади.
 
Правовий прерогативою документа був порушений декількома органами через та "інтерпретації" закону, отже, його застосування і відкладеним рельєфу.
 
 
Мандат Громадянська комісія з прав людини дійсно представляє інтереси учасника цього документа і включені в цей документ. Такий матеріал доступний Громадянської комісії можуть бути використані як докази. Ця "конституція", "живе буде", і "просунутим директива" представляє мої інтереси від першого "суб'єктивного", "примус" і такої відповідальності від будь-яких пошкоджень, викликаних суб'єктивно запитаної науки в законодавчо країнах, в тому числі інтерпретується ятрогенних стан в інтерпретації автора, що підтримує дослідження, емпіричні дані, організації, літератури і публікацій, підтримку з мандатом або юридичній тлумаченню, як автору, термінології, визначень, використовуваних в цьому документі цілком, так і будь-який підмандатної залежність від ліків, які можуть також були санкціоновані (у власності), звідси і інтерпретовані відповідальність за, "практиків" в силу і застосування відповідного законодавства в розумному сенсі, як інтерпретується автором і використання авторського законодавства з метою запобігання подальших розрізнень і для запиту згідно із законом подібні дискримінацій а шкода, заподіяна в тому числі заподіяння суспільства трансгресії в значній мірі, характерною для науки і що таке злочин було викликано "практиків", з цього тіла, включаючи медицину по братнього номенклатурі і будь-якого органу, залученого за братству або в розумній і привітне , замішані і, таким чином, про який йде мова, без обмежень на думку автора даного документа і підтримує докази, такі як присягою, або будь-якого органу знань, що допускаються твердженням ООН про свободи релігії, політики, переконань, інтерпретації і права до таких проявів будь-якої літератури або очевидного свідоцтва про дотримання суспільством і поведінкою його "практиків", також як особистість в соціальному суспільстві, в розумному сенсі з тими ж зобов'язаннями згідно із законом, що і громадськість країни без винятку за винятком того, що такі особи повинні бути ретельно проаналізовані на предмет їх поведінку на тій підставі, що вони несуть відповідальність за введення людей.
 
Ті люди, з такої відповідальності в питанні засновані на розумних витлумачено зміщення одержимий тих осіб, в моїй інтерпретації. Він прийнятий закон, вони не можуть "практика" в юридичній медицині, ні з урядом вразливих верств населення вони повинні в приватні або державні послідовно підтримували імунітет до себе на суб'єкта права з питань етики та їх поведінки в суспільстві розумного. На думку цього мирянина, законного представника, приватного детектива і лобі, яке є приватним, який діє відповідно ліцензійним законодавством як неурядовою організацією або що є конституційною або соціальна людина в суспільстві, захищаючи себе і такі політики, які це випадкове захоплення людиною, без милосердя і автору цього юридичного документа. Більшість цих людей мають розрізнень (ретельно вивчити або вибрати через природний порядок) проти людей в сектантської сенсі братства на основі таких теорій на існування пов'язаних з Танатоса або преморбидном розколу. Що спостерігається в тому, що ці особи можуть або не можуть бути "релігійними" або "ритуальний", в їх відносинах з людьми, в суспільстві, заснованому на хитромудрих інтерпретацій політики соціального статусу, віку, доходу, кольору шкіри, національності, асоціації людини, віра, вираз і номенклатура.
 
 Вимоги Олександра Добре, що народився в Йоганнесбурзі, Південна Африка 7 жовтня 1971 року
 
Г-н Добре підтримує Громадянську комісію з прав людини і є корисним членом. У цьому сенсі пан Добре розуміє, що існує дуже високий статистичний показник зловживання.
 
Відомий совість (свідомість) не належать до ідентичності та індивідуальності. Фундаментальна совість і сприйняття є дуже фундаменти, які визначають обличчя і відображати на шляху людей асоціюються один з одним. Г-н Добре видима совість (свідомість) належить Mr.Dobre. Г-н Добре дійсно вважають, що деякі види лікування можуть являти собою безпідставне обвинувачення про його поведінку і чи вірувань і практик і / були остракізму і тому загроза його репутації і фізичного і психічного благополуччя. Будь-які процедури, наведені щодо висловлених побажань г Добре є вторгнення на, і, таким чином, напад на тіло Mr.Dobre і складають в уявленнях г Добре по бандитизму.
 
Якщо Mr.Dobre потрібно (в інтерпретації), щоб мати лікування шизофренії та психозів або, пан Добре вважає оланзапін або аміназин в усній формі, щоб бути менш нав'язливим (надсилає тільки таке лікування в разі шизофренії або психозу на тій підставі, що інші такі способи лікування чітко робить його хворим і вважаються тортурами паном Добро і Громадянської комісії з прав людини. оланзапина і хлорпромазином тісніше паралельно з ідеальними побажаннями лікування г Добре-х роках tegrettol (оланзапін або аміназин) для (міркування орієнтований на споживача) лікування викликано епілепсія подібні синдроми реакції поведінку, коли пан Добре сонний і не відверте і мати справу з образливим нормальності.
 
Г-н Добре не отримав освіту в галузі медицини або психіатрії, але це освічена споживач, який описав симптоми наприклад нарколепсией-типу (оклюзія) поведінки (виснаження і гіперактивності). Описи споживчих г Добре були ухитрився як різні синдроми більшу частину часу і навмисно. Г-н Добре відчуває себе краще, коли відверте. Г-н Добре в оклюзія (Ness) він асоціюється з труднощами в навчанні також і епілептичні подібні крики, можливо, пов'язані з іншими симптомами ПТСР, такі як гіпер збудження з наступною болю, виснаження і ряду інших пов'язаних з ними симптомів. (Відповідно до ГКПЧ і розум Freedom International такі симптоми можуть бути викликані додатково від лікування шизофренії.
 
обставини:
Орган, відомий як психічне здоров'я знаходиться під питанням на підставі в тому числі придатків і представників цього органу, не виключаючи британської правової Барр, (зокрема, юристи, які стверджують представляли автора і які, як кажуть, спеціальну підготовку для інтерпретації та допомоги інвалідам з уразливими , і, крім того особи бідних органів економічного становища) розгляду скарг і як такі такі зі знаменитого братства або кумівства, які мають істотного порушення на автора.
Міркування: Політика товариств конкретно відносяться до спеціалізованих органом охорони здоров'я в країнах ЄС в основному, в допустимої інтерпретації відповідно до міжнародного права, і органів внутрішнього законодавства, в тому числі поліції адвокатів, судові органи, скарги груп, а також юридичні асоціації, в яких діє конкретний і або "ритуальний" "дискримінація" (або нормальність) мали місце, і де такі акти дискримінації були виразною форми злочинних посягань на автора широкого і значимого характеру особами або особами з "владою", в графство, юрисдикції або в інтерпретації законодавчо автора (ті, в правовому питанні по автору, заздалегідь звідси термін приватна конституція [ЄС 94, ООН 49 91].

 Я направляю, що я повинен вважати, "Штамп" або іншим чином при будь-якій формі скарги, що є необґрунтованим або що скарга є однією з форм антисоціальної ненависті (скупості) або воління інтерпретується автором заздалегідь за змістом і політиці цей документ, я прямий, що таке "дискримінаційним" скарга досліджується сам автор (це відноситься конкретно до застосування скарги з полегшенням додатково в якості втручання), заздалегідь, і що, якщо автор не зможе з будь-якої причини, щоб дослідити, запиту або намалювати або запит у справі, або почати звинувачення проти партії не виключаючи влада або кого-небудь, пов'язаний, наприклад, як форма практикуючого або цивільний, а потім через "спеціалізованого запиту, що автор спирається на окремі політики представник, виділених на підставі "приватна релігія (інтерпретація або практика)", що кошти зроблені на "різних" принципів і "претензії" в даному документі, або пропозиції, цивільного або внутрішнього застосування проти будь-яких форм скарг, які були моністичним, покликані атакувати різні політику співіснування, що не були соціальними чи розумним в розумних периметрів і що скарга в упередженості і що в скарзі, що я не можу спілкуватися відкрито, тому що інша сторона або образливим, тому що вони стверджували, що ця людина не має права співіснувати в сім'ї або почуття спільноти або брати участь осіб у відвертій громади, сім'ї або соціальної, неформальної і формальному сенсі (в контексті) в інтерпретації або в розумному сенсі або людському сенсі, зрозумілою інтерпретації автора (я). Mr.Dobre зацікавлена ​​прийняти думку про те, що не повинно бути ніяких обмежень на відповідальності окремих процесуальних дій та інших актів, що розглядаються зобов'язань, приватні і корпоративні. Це не повинно виключати належать державі установи, такі як огляд або пов'язаних з панелями розгляду.
 
Такий представник може бути будь-яке розрізнення іноземного чи іншого мандата (юридичної допомоги) (за винятком випадків, асоційованих з іншого боку). У разі, якщо автор вважається при будь-якій формі "довільної" скарги, не виключаючи, що сторони comited злочину проти автора, на їхню думку, як нормальності, такі як дотримання областей сказав в інтересах інвалідів інвалідів, де вони абсолютно не зробили ,
 
Це не обмежується людьми доходу, соціального статусу, освіти, братства, уряду або влади, а окремих осіб або фахівців, які несуть відповідальність цивільних або кримінальних звинувачень в будь-якій формі дискримінаційної скарги, які заявлені доходи або влада як роль, і додатково розповсюджувача або тоталітарна автономія в тому числі повноважень або медичної практики.
 
Унаслідок законодавчо права на думку, тут в "заздалегідь", автором і таке право на узаконену прояв віри, тут співіснування відсутня розділеного стану Танатоса, що розуміється всіма як науковий факт чи попередньо хворобливого розколу [RD Laing "Феноменологія екзистенціальної психіатрії"], або іншим чином на основі "думки авторів", що відноситься до визначень прав на соціальну приналежність груп народів, таких як релігійні групи ліг або індивідуумів, "статі, віку, раси, кольору шкіри, релігії або політики, посилаючись на асоціацію, дружби, діє або асоціація політики (контекст тут відноситься до динаміки виживання саентологіческіх і як свідомість припинення б вплинути на ці динаміки). Релігія відноситься до соціального існування в суспільстві, не розумно гедоністичної.
Що протистоїть автором є особливою формою ненависті (скупості) (вольовий) органом гештальту, соціальних наук, медицини або такі слухняні (від імені цього лінійного людини) народів, Протидія таку обдарованість розумних свобод законодавчо інтерпретації автора є необгрунтованим по законодавчо застосування автора, тому що втручання значній мірі і симптоми або проблеми статистично відомо, бути викликані або складними органами охорони здоров'я, окремих осіб та осіб, пов'язаних.
 
Ці люди в моєму випадку не можуть бути оплачені внутрішніми кишенями помилково індоктрініровать наші громади. Тут я маю на увазі на введення громад емпіричними прихожих, такі як будь-яка форма клініки, яка не є неупередженим до приватної автономії (відноситься до товариства з неліцензійної енергіями також) народу або людини в суспільстві або країні суверенітету більш люб'язним до такого незалежна оцінка життя і інстинкт життя. Я направляю заздалегідь право на кочового способу життя вважається Талмуд (IC) в приватній кампанії і полотні приватних інтересів автора, отже, в подальшому право на місце проживання в будь-який час в будь-якій країні, але саме як в законодавчому порядку, автор пам'ятаючи про всі кошти, які можуть бути навіть комуністичне виживання або будь законодавчо звикання включені в "приватній" "релігії" автора. Жоден практикуючий будь-якого роду може зробити принизливі висновки з цього законодавчо право відповідно до ЄС і міжнародного права, сприяло прерогативою суб категорії "просунутої директиви", що включає всі директиви в даному документі.
 
зміст
 
Я відразу і чи залишають за собою право заздалегідь зречення під британське громадянство акту і що британські і чи канадського громадянства повністю відмовилися повинен я вирішив зробити це в будь-який час через юридичних злочинів, скоєних проти автора такої (застосування поглядів або виразні совість) особи, які вчиняють свідомі дії з керівництвом країни.
 
Якщо особи, свідомо чи свідомо вчинили акти вважаються матеріальні чи, що відомо, що нематеріальні акти були досить постійним, що їх поведінка або матеріальне поведінка викликає шкідливі ефекти або форми безпосередніми скоромовки, і встановлює прецедент для організованого поведінки (винагороджений або оплачений) в якості " їжі поведінки ланцюга "по відношенню до автора або будь-який (автор конкретно) індивідуальної або їх совісті (це може конкретно включати використання медицини або свідомого діагностики, щоб встановити прецеденти свідомої поведінки по відношенню до автора і константи одержує поведінки співробітників або тих, які пов'язані з НГС або родич організації охорони здоров'я, а також їх практиків, в інтерпретації автора через грудня організації Об'єднаних Націй з прав людини і лежить в основі документів, які представляють собою основу для людської поведінки і залишаються центральними документами щодо дотримання законності, вибору, інтуїція і свобода.
 
Посилання тут дійсно відносяться до тіла суспільних знань, що належать CCHR міжнародних (http://www.CCHR.ORG), психіатрична вижили рух і опублікована робота RD Laing (психіатричному контексті вижив), так і в частині тіла саєнтології , Там, де держава стає інкримінується освіченими недбалість, органи його ліцензії або особи, які працюють в державній або країні має бути полегшення прецедент.
 
Автор залишає за собою право на совість, будь полегшення для припинення свідомості чи свідомості, інтуїції, сприйняття, релігії, прояви та викладання такої релігії, як людство і право не піддаватися євгенічній старіння, (герметизація / encysting), або інші відносні діяння, вчинені будь-якої організації охорони здоров'я, хірургії або практики та її членів вважається дуже великі соціальні групи, які застосовуються на всіх рівнях за указом організації Об'єднаних Націй (в інтерпретації з посиланням на Нюрнберзькому хартії) на основі вільного вибору автор таких занять свободи, соціальних, політичних і релігійних свобод, (щастя), включаючи сприйняття і, розумні основи суспільства або громади, що складаються з таких сім'ї [SCI. іменник] як спільнота чи колективного фізичної або юридичної особи, відомого як колективної свідомості або колективного буття або (свідомості) людини.
 
Г-н Добре не підтримує пан Пітер Vamous, провінція Квебек, волок програму реадаптації, програма реадаптации Portage підлітків і такі ауспіції ідентифікують як Євгенічні натовпу. Я направляю також, що такі законодавчо кошти зроблені для полегшення такої тимчасової або постійної інтеграції в суспільство або "країна" вибір я хочу зробити. Це означає, що в законодавчому порядку допомогу дається Узаконений і «просунутий», вибір (назва документа ). вивчення і практика російського або відповідної мови для спільноти інтересу авторів має сприяти розширеному прерогативою цієї директиви, відомої як "інтереси клієнта (людини)", що є в наявності Вартість навчання, програм і фінансових ресурсів, наявних у розпорядженні автору для обраної школи (люди) мови.
Це пан Добре не підтримує інтереси санкціонованих громад (Квебек / Канада) будь-яких громадян країн є не те, що мається на увазі під відсутністю підтримки колишнього Агентства з розвитку канадського горезвісної зниклих людей, як з Portage. (Ця коротка замітка в підтримку Хартії Нюрнберзького на Спеціальної Женевської конвенції і відноситься до Югославії)
 На додаток до цього, що мається на увазі, що величезна кількість проникливості і співпереживання розглядається як розуміння повинно бути поширене на таких осіб незалежно.
 Вважається, що такі особи, відповідальні за них або акти є такі особи вважаються лідерами або осіб, які відчували нестачу схильності в цьому відношенні, яка відображає мовчазні мотиви або відсутність розуміння в справедливості або людського мотиву.
 
 Я направляю, що дослідження відсутні побратимства ідеології здійснюватися стосовно особи, які не змогли виконати розумні інструкції від клієнта її Величності (громадянина) або які не змогли представляти інтереси учасника або інших осіб, як це передбачено в юридичну допомогу, отже, автор або правила юрисдикційного правової асоціації, де це може бути застосовано в інтерпретації автора заздалегідь.
Це додатково відносяться до такої шкоди, заподіяної в інших країнах, з причин, викладених в цьому документі, отже, "існування" таких станів, як описано в цьому документі, як спостережувані політики англійських товариств в інших країнах. Таке дослідження в основному відноситься до тіла, відомий як адвокатів психічного здоров'я і автора "просунутих", право на запит "своїх" діє в правовому і розумному сенсі від концепції автора.
Г-н Добре робить підкреслити, що він мав серйозне навчання і візуальні (честолюбства) труднощі. Коли молодший пан Добре ж / з успіху займався вивченням підготовки ... мабуть, пан Добре не отримав адекватну допомогу для труднощами в навчанні або інших серйозних порушень. Г-н Добре вже свідчить симптоми Дискалькулія / ADHD, які включають не-освічені спроби запобігти припиненню свідомого і вказати на дуже потворні акти, що здійснюються великими групами людей, які здійснили репутацію пана Добре в тому сенсі, що ці люди, можливо, вважав самі по собі право на отримання певної (ООН-специфічних) Чартерний багатства на тій підставі, що вони вважали, що вони можуть вчинити будь-яку дію, тому що вони вважали себе додаткові антропоморфні. Г-н Добре відключається, і свідчить про те, що, можливо, були навмисні акти помилкового діагнозу, засновані на репутації сторін за допомогою публічного знання, опублікованій комісією громадянина з прав людини, який пан Добре робить вигоду від. Г-н Добре дійсно вважає, що він виграє від конкретного застосування фізичних лікарських засобів, за винятком значного свідомого припинення медицини, і що такі ліки використовувалося для примітивних цілей.
 
Г-н Добре відключається і витягує вигоду з послуг, доступних для інвалідів ж / в ЄС або в іншому місці. Це не може бути винайдено як інвалідність.
 
Я направляю заздалегідь, що "житло" моєї передовий директиви завжди приватний [Г-н. Добре завжди повинен бути під контролем свого житла] і "незалежні", і де будь-яка форма медичного лікування викликало травми, як свідчить автор, що таке інвалідність, причиною, або не відзначити також декларацією принципів, що містяться в цьому документі в будь-якого ступеня тяжкості і чи тяжкості, які потребують позовної компенсації, що унікальне лікування практикою спеціалізується юрисдикції, де прийняті законодавчі акти переконання автора, такі як його здоров'я не ущемлені будь-якими суперечливими практикуючому факультету тіла або університету чи інституту в розумному сенсі ,
 
Г-н Добре направляє, що він не дає будь-якої частини себе в медичних цілях і не слід вимагати, щоб зробити це, або це було б розцінено як образу ... Я направляю, що ні за яких обставин є ін'єкційні препарати, які будуть використовуватися на себе в випадок тіла психічного здоров'я, і ​​в цьому випадку, через прерогативу підкатегорій цієї конституції, відомої як просунутої директиви. Крім того, я прямий, що в усі часи я повинен бути під контролем мого власного майна та фінансів, як описано в цій статті. Г-н Добре свідчить, що є жертвою злому, вуайєризм, інкапсуляція, пошкодження документа, а також додатково навчання порушеннями, які абсолютно повинні відображати на відповідних осіб.
 
Я направити «просунутий» право здійснювати значні "здійсненні компенсації" і "засоби правового захисту" відповідно до чинного законодавства в кожному значному випадку, коли я був порушений в принципі.
У разі, коли пан Добре вмирає, він направляє, що він буде кремований абсолютно, а попіл транспортується в безлюдне місце в Європейських Альпах, де він повинен розкладатися з землею і ладан використовується, де вона може це дозволено. Церемонія повинна бути англійською мовою і домінуючою мовою країни ж / в Альпах. Псалми релігійного абсолютизму і використання значних кількостей ладану, щоб забезпечити природний процес цієї волі спрямовані. Переважно, щоб кремація бути зроблено в країні, де пан Добре повинен скласти. Ці забезпечується кошти (все, що в засобі г Добре) направлено. (Передбачається, що Wizz повітря використовується для цінової доступності поряд з іншими засобами. Ладан повинен бути поміщений в землю, де похорон мати місце. Багато ладану слід використовувати.
 
 
Олександр Добре


Редакція 07/03/2016 (додаток до існуючих волі, і конституція)

 
1. Г-н Добре не підтримує Skype International, Венді Лі Коен forerly Sykes McGrath або Harte, Рональд Іван Коен, Деніел Коен, Лара Коен, Genevieve Philipa Рід колишній Harte, їх син Джуліан Рейдом. Г-н Добре далі не підтримує Джон Ірвінг Гарт сім'я дерево Гарт життя, Олівер Гарт, Вероніка Stansby Гальдер включаючи її чоловіка deceised Guyog Halder. Г-н Добре не підтримує Метью Brazeau, Джон Brazeau, Whistler B.c або Банф Альберта. Mr.Dobre не підтримує їх decised старійшин Рита Plouffe, Елсі Sykes, Geoffry Sykes, Бредлі і Ян Sykes або їх шлюби, Елвін Halpenny, Террі Вільям Макграт, Бессі McGrath, Джеймс Альбер McGrath, або Райан Альбер McGrath або його подруга включаючи McGill University як Насі прославлення і продюсер Angel Dust, Mr.Dobre також не підтримує McGrath або Philip Парсонса, сім'я Plouffe також. Г-н Олександр Добре дійсно повністю не підтримує ні минулого, ні майбутнього шлюбу, психіатричні окультист практика їх сімей колишніх, futurely і найважливішим в даний час жодна з їхніх стосунків в тому числі з інтернет-брокерських контор, в місті Оттава, мафії або злочинних організацій будь-якого лінійного природа.

Унаслідок цієї конституції і її цілей Mr.Dobre в межах правах Delaration ООН з прав людини робить повністю роз'єднати від них, отже, будь-які і всі майбутні або минулі діанетичні асоціації.

Зазначені особи, ті, хто вони пов'язані з незаконною кібернетичних підприємств, включаючи сексуальних партнерів, будь вони будь-якого віку статі, етнічної групи або національності не виключаючи святкування цієї національності тісно з його officoials в цьому випадку відноситься вище.

Вищевказані колишні члени сім'ї, їх відносини державного і приватного не може порушувати або затримувати будь-які заняття цієї людської особистості не виключаючи причини, такі як ідеалізм в генетичної консультації, як доконвенціональной хвороба без реальних намірів по засобам правового захисту, що є тепер дуже серйозної шкоди здоров'ю, проблеми навчання вважається серйозним результатом медичної концентрації або embarassement на основі генетичної консультації, щоб покінчити з соціальним статусом, або здійснюють акти, як впливати і принизити, або поранити proffesionally (політично) як життя hinderence для примітивних або відомих цілей примітивної науки з точки зору з Нюрнберзького статуту Женевської конвенції, відомої як Югославію.

Зазначені особи, включаючи навчальні відносини з місцевими жителями при володінні свобод, включаючи сприйняття, сімейне, соціальне, релігійне, психологічне на утруднення особистого Developement для цілей харчового ланцюга, встановлених на їх підвищення громадської або приватної та лінійного свідомості як мандат військової психіатрії в емпіричному факті ( http://www.eucach.org) або як envelopement надсвідомості або розповсюджуваного організму.

Вище, ті, які пов'язані не виключаючи НГС або установи, які регулюються Канади і її провінцій, як законодавства, що включає корпоративні або приватні закони і статути приватних установ, де вони вважають, вони можуть використовувати внутрішнє або міжнародне законодавство, щоб принизити поранити або перешкодити все життєві заняття через приватна власність. Зокрема, це відноситься до Королівської Ottawa Health Care Group, Онтаріо коледжу лікарів і хірургів і Королівського коледжу психіатрії Великобританії. Mr.Dobre не підтримує канадські чи американські космічні програми, Белл Sympatico, Роджерс, кантеле, Telus в Канаді, Комунікації Канади, Міністерство закордонних справ Канади, сенатор Хіт McQuary McQuary Клану або його сім'ї, включаючи сенатора Asslain або їх propenigators і decendants з доконвенціональной свідомості ,


Г-н Добре свідчить про те, що зазначені особи не мають грошей або матеріальну цінність як особистості до самої себе з моменту зачаття, і що вони були помітні в суспільстві в вартості мого здоров'я, як дитина, моя освіта, і відносини з моїми колегами ростуть на основа й генетичної консультації насправді з моменту зачаття, як з Джоном Hartes «Батько братів, мати, бабуся, granfather, племінника, племінниці і сестри склалася думка, що я був" навіть не чорний ". , Не може внести свій вклад у святкування колишнього поточної або майбутньої життя Mr.Dobre, ні можуть вони бути присутнім на будь-якому похоронах, внести свій вклад в будь-який похорон, яка включає їх deceised, їх сусідок, і ті, хто вони вирішили пов'язати з з боку будь-якого органу в тому числі і цього органу, його органи скарги. (Чернетка додавання або перегляду статті).


Mr.Dobre не в якій мірі підтримки соціальних поглядів нью-йоркським громад за межами і в межах Нью-Йорка, які diected проти індивідуалістичного сприйняття, лінійного існування, які спрямовані в якості пропозицій в рамках спільноти в якості свідомого організму, з психологічної або особистої цінності в якості причини психічних або третього рейху progenators, які мають за рахунок г Добре мають benifited з гасінням свідомості на тій підставі, що релігія, інтуїція, свідомість або що-небудь, що є індивідуальним данину, як свідомість відраховується на цінності держави і володіє цією цінності як актів і уявлень щодо всіх соціальних, політичних і релігійних свобод вважаються фактичними, фізична або може викликати асоціації політики, які вважаються соціальними.

Сімейний або сексуальний зв'язок в межах області співтовариства, його анатомії, а також утворених відмінностей як рейху progenators не повинно бути причиною або вплив свідомості як практики на основі емпіричних даних, що релігія не існує, і що будь-яке почуття розрізнення інший особи, як фізичних осіб, які отримували в якості halucination і причин свободи позбавлення і порушення міжнародних законів електрозв'язку в якості практики з боку осіб, купців та інших ліцензованих закладів і були представлені як не дивно.

Там не повинно бути ніяких intenional або нормальний відволікання від соціальної і політичної відповідальності, спрямованої або розглянутому братерство accademic, правових, анти-терапевтичних соціальних груп на будівництво будинку і особи без практики людей, що створюють нормальність відчуження цього організму як осіб, що дозволяють інтимні уявлення в націоналістичної практиці, зокрема, інших організацій або groupins відомих як громад, що встановлюють нормальність щодо військової (соціальної) психіатрії (психіатрії, зображуваний спільноти, це практикуючих лікарів, включаючи стоматологів, працівників залізниць, поліції або осіб intimatly або іншим чином вважається бути нематеріальним, а не соціально відповідальної їхнє ставлення і полотном ізоляції або політичної практики психіатрії, встановлених на здійснення безпеки людини і відповідальності передбачуваного соціальної жорстокості особами, що приписуються у цієї людини загальне як доконвенціональной актів проти будинку, соціальних і традиційних ідеологій підставі того, що такі людські ідеології не існує, і що всі люди дивні і без людських мотивів на основі доконвенціональной рабства, і це дуже різних практиків.
ОЛЕКСАНДР J M H R DOBRE
Living Will [Advanced Директива / Рішення]
Редакція 27/06/2015
 
05/08/2012 Приватна Конституція Олександра Добре шляхом використання в якості посилання Організації Об'єднаних Націй по декларації прав людини і основоположних принципів і того ж тіла і конвенцій, які спричинили за назвою, що включає всі документи, пов'язані з "юридичними" або основних занять і інтересів " ", автора з моменту зачаття, як це визначено в рамках внутрішніх міжнародних, європейських та вітчизняних законів, тому незаперечних інтересів автора, MR. Олександр Добре.
 Заповіт включати всі колишні документи, що мають відношення до пана Добре за інтереси пана Добре, як зазначено в цьому документі, відповідно до такого законодавства, що має відношення до назви. Психіатрична живе буде включено в даному документі, і можуть бути доступні або додається. Психіатрична живе буде є автором Громадянська комісія з міжнародного права прав людини і був представлений владі в Англії, Шотландії та Уельсу і в інтерпретації Канади.
 
Правовий прерогативою документа був порушений декількома органами через та "інтерпретації" закону, отже, його застосування і відкладеним рельєфу.
 
 
Мандат Громадянська комісія з прав людини дійсно представляє інтереси учасника цього документа і включені в цей документ. Такий матеріал доступний Громадянської комісії можуть бути використані як докази. Ця "конституція", "живе буде", і "просунутим директива" представляє мої інтереси від першого "суб'єктивного", "примус" і такої відповідальності від будь-яких пошкоджень, викликаних суб'єктивно запитаної науки в законодавчо країнах, в тому числі інтерпретується ятрогенних стан в інтерпретації автора, що підтримує дослідження, емпіричні дані, організації, літератури і публікацій, підтримку з мандатом або юридичній тлумаченню, як автору, термінології, визначень, використовуваних в цьому документі цілком, так і будь-який підмандатної залежність від ліків, які можуть також були санкціоновані (у власності), звідси і інтерпретовані відповідальність за, "практиків" в силу і застосування відповідного законодавства в розумному сенсі, як інтерпретується автором і використання авторського законодавства з метою запобігання подальших розрізнень і для запиту згідно із законом подібні дискримінацій а шкода, заподіяна в тому числі заподіяння суспільства трансгресії в значній мірі, характерною для науки і що таке злочин було викликано "практиків", з цього тіла, включаючи медицину по братнього номенклатурі і будь-якого органу, залученого за братству або в розумній і привітне , замішані і, таким чином, про який йде мова, без обмежень на думку автора даного документа і підтримує докази, такі як присягою, або будь-якого органу знань, що допускаються твердженням ООН про свободи релігії, політики, переконань, інтерпретації і права до таких проявів будь-якої літератури або очевидного свідоцтва про дотримання суспільством і поведінкою його "практиків", також як особистість в соціальному суспільстві, в розумному сенсі з тими ж зобов'язаннями згідно із законом, що і громадськість країни без винятку за винятком того, що такі особи повинні бути ретельно проаналізовані на предмет їх поведінку на тій підставі, що вони несуть відповідальність за введення людей.
 
Ті люди, з такої відповідальності в питанні засновані на розумних витлумачено зміщення одержимий тих осіб, в моїй інтерпретації. Він прийнятий закон, вони не можуть "практика" в юридичній медицині, ні з урядом вразливих верств населення вони повинні в приватні або державні послідовно підтримували імунітет до себе на суб'єкта права з питань етики та їх поведінки в суспільстві розумного. На думку цього мирянина, законного представника, приватного детектива і лобі, яке є приватним, який діє відповідно ліцензійним законодавством як неурядовою організацією або що є конституційною або соціальна людина в суспільстві, захищаючи себе і такі політики, які це випадкове захоплення людиною, без милосердя і автору цього юридичного документа. Більшість цих людей мають розрізнень (ретельно вивчити або вибрати через природний порядок) проти людей в сектантської сенсі братства на основі таких теорій на існування пов'язаних з Танатоса або преморбидном розколу. Що спостерігається в тому, що ці особи можуть або не можуть бути "релігійними" або "ритуальний", в їх відносинах з людьми, в суспільстві, заснованому на хитромудрих інтерпретацій політики соціального статусу, віку, доходу, кольору шкіри, національності, асоціації людини, віра, вираз і номенклатура.
 
 Вимоги Олександра Добре, що народився в Йоганнесбурзі, Південна Африка 7 жовтня 1971 року
 
Г-н Добре підтримує Громадянську комісію з прав людини і є корисним членом. У цьому сенсі пан Добре розуміє, що існує дуже високий статистичний показник зловживання.
 
Відомий совість (свідомість) не належать до ідентичності та індивідуальності. Фундаментальна совість і сприйняття є дуже фундаменти, які визначають обличчя і відображати на шляху людей асоціюються один з одним. Г-н Добре видима совість (свідомість) належить Mr.Dobre. Г-н Добре дійсно вважають, що деякі види лікування можуть являти собою безпідставне обвинувачення про його поведінку і чи вірувань і практик і / були остракізму і тому загроза його репутації і фізичного і психічного благополуччя. Будь-які процедури, наведені щодо висловлених побажань г Добре є вторгнення на, і, таким чином, напад на тіло Mr.Dobre і складають в уявленнях г Добре по бандитизму.
 
Якщо Mr.Dobre потрібно (в інтерпретації), щоб мати лікування шизофренії та психозів або, пан Добре вважає оланзапін або аміназин в усній формі, щоб бути менш нав'язливим (надсилає тільки таке лікування в разі шизофренії або психозу на тій підставі, що інші такі способи лікування чітко робить його хворим і вважаються тортурами паном Добро і Громадянської комісії з прав людини. оланзапина і хлорпромазином тісніше паралельно з ідеальними побажаннями лікування г Добре-х роках tegrettol (оланзапін або аміназин) для (міркування орієнтований на споживача) лікування викликано епілепсія подібні синдроми реакції поведінку, коли пан Добре сонний і не відверте і мати справу з образливим нормальності.
 
Г-н Добре не отримав освіту в галузі медицини або психіатрії, але це освічена споживач, який описав симптоми наприклад нарколепсией-типу (оклюзія) поведінки (виснаження і гіперактивності). Описи споживчих г Добре були ухитрився як різні синдроми більшу частину часу і навмисно. Г-н Добре відчуває себе краще, коли відверте. Г-н Добре в оклюзія (Ness) він асоціюється з труднощами в навчанні також і епілептичні подібні крики, можливо, пов'язані з іншими симптомами ПТСР, такі як гіпер збудження з наступною болю, виснаження і ряду інших пов'язаних з ними симптомів. (Відповідно до ГКПЧ і розум Freedom International такі симптоми можуть бути викликані додатково від лікування шизофренії.
 
обставини:
Орган, відомий як психічне здоров'я знаходиться під питанням на підставі в тому числі придатків і представників цього органу, не виключаючи британської правової Барр, (зокрема, юристи, які стверджують представляли автора і які, як кажуть, спеціальну підготовку для інтерпретації та допомоги інвалідам з уразливими , і, крім того особи бідних органів економічного становища) розгляду скарг і як такі такі зі знаменитого братства або кумівства, які мають істотного порушення на автора.
Міркування: Політика товариств конкретно відносяться до спеціалізованих органом охорони здоров'я в країнах ЄС в основному, в допустимої інтерпретації відповідно до міжнародного права, і органів внутрішнього законодавства, в тому числі поліції адвокатів, судові органи, скарги груп, а також юридичні асоціації, в яких діє конкретний і або "ритуальний" "дискримінація" (або нормальність) мали місце, і де такі акти дискримінації були виразною форми злочинних посягань на автора широкого і значимого характеру особами або особами з "владою", в графство, юрисдикції або в інтерпретації законодавчо автора (ті, в правовому питанні по автору, заздалегідь звідси термін приватна конституція [ЄС 94, ООН 49 91].

 Я направляю, що я повинен вважати, "Штамп" або іншим чином при будь-якій формі скарги, що є необґрунтованим або що скарга є однією з форм антисоціальної ненависті (скупості) або воління інтерпретується автором заздалегідь за змістом і політиці цей документ, я прямий, що таке "дискримінаційним" скарга досліджується сам автор (це відноситься конкретно до застосування скарги з полегшенням додатково в якості втручання), заздалегідь, і що, якщо автор не зможе з будь-якої причини, щоб дослідити, запиту або намалювати або запит у справі, або почати звинувачення проти партії не виключаючи влада або кого-небудь, пов'язаний, наприклад, як форма практикуючого або цивільний, а потім через "спеціалізованого запиту, що автор спирається на окремі політики представник, виділених на підставі "приватна релігія (інтерпретація або практика)", що кошти зроблені на "різних" принципів і "претензії" в даному документі, або пропозиції, цивільного або внутрішнього застосування проти будь-яких форм скарг, які були моністичним, покликані атакувати різні політику співіснування, що не були соціальними чи розумним в розумних периметрів і що скарга в упередженості і що в скарзі, що я не можу спілкуватися відкрито, тому що інша сторона або образливим, тому що вони стверджували, що ця людина не має права співіснувати в сім'ї або почуття спільноти або брати участь осіб у відвертій громади, сім'ї або соціальної, неформальної і формальному сенсі (в контексті) в інтерпретації або в розумному сенсі або людському сенсі, зрозумілою інтерпретації автора (я). Mr.Dobre зацікавлена ​​прийняти думку про те, що не повинно бути ніяких обмежень на відповідальності окремих процесуальних дій та інших актів, що розглядаються зобов'язань, приватні і корпоративні. Це не повинно виключати належать державі установи, такі як огляд або пов'язаних з панелями розгляду.
 
Такий представник може бути будь-яке розрізнення іноземного чи іншого мандата (юридичної допомоги) (за винятком випадків, асоційованих з іншого боку). У разі, якщо автор вважається при будь-якій формі "довільної" скарги, не виключаючи, що сторони comited злочину проти автора, на їхню думку, як нормальності, такі як дотримання областей сказав в інтересах інвалідів інвалідів, де вони абсолютно не зробили ,
 
Це не обмежується людьми доходу, соціального статусу, освіти, братства, уряду або влади, а окремих осіб або фахівців, які несуть відповідальність цивільних або кримінальних звинувачень в будь-якій формі дискримінаційної скарги, які заявлені доходи або влада як роль, і додатково розповсюджувача або тоталітарна автономія в тому числі повноважень або медичної практики.
 
Унаслідок законодавчо права на думку, тут в "заздалегідь", автором і таке право на узаконену прояв віри, тут співіснування відсутня розділеного стану Танатоса, що розуміється всіма як науковий факт чи попередньо хворобливого розколу [RD Laing "Феноменологія екзистенціальної психіатрії"], або іншим чином на основі "думки авторів", що відноситься до визначень прав на соціальну приналежність груп народів, таких як релігійні групи ліг або індивідуумів, "статі, віку, раси, кольору шкіри, релігії або політики, посилаючись на асоціацію, дружби, діє або асоціація політики (контекст тут відноситься до динаміки виживання саентологіческіх і як свідомість припинення б вплинути на ці динаміки). Релігія відноситься до соціального існування в суспільстві, не розумно гедоністичної.
Що протистоїть автором є особливою формою ненависті (скупості) (вольовий) органом гештальту, соціальних наук, медицини або такі слухняні (від імені цього лінійного людини) народів, Протидія таку обдарованість розумних свобод законодавчо інтерпретації автора є необгрунтованим по законодавчо застосування автора, тому що втручання значній мірі і симптоми або проблеми статистично відомо, бути викликані або складними органами охорони здоров'я, окремих осіб та осіб, пов'язаних.
 
Ці люди в моєму випадку не можуть бути оплачені внутрішніми кишенями помилково індоктрініровать наші громади. Тут я маю на увазі на введення громад емпіричними прихожих, такі як будь-яка форма клініки, яка не є неупередженим до приватної автономії (відноситься до товариства з неліцензійної енергіями також) народу або людини в суспільстві або країні суверенітету більш люб'язним до такого незалежна оцінка життя і інстинкт життя. Я направляю заздалегідь право на кочового способу життя вважається Талмуд (IC) в приватній кампанії і полотні приватних інтересів автора, отже, в подальшому право на місце проживання в будь-який час в будь-якій країні, але саме як в законодавчому порядку, автор пам'ятаючи про всі кошти, які можуть бути навіть комуністичне виживання або будь законодавчо звикання включені в "приватній" "релігії" автора. Жоден практикуючий будь-якого роду може зробити принизливі висновки з цього законодавчо право відповідно до ЄС і міжнародного права, сприяло прерогативою суб категорії "просунутої директиви", що включає всі директиви в даному документі.
 
зміст
 
Я відразу і чи залишають за собою право заздалегідь зречення під британське громадянство акту і що британські і чи канадського громадянства повністю відмовилися повинен я вирішив зробити це в будь-який час через юридичних злочинів, скоєних проти автора такої (застосування поглядів або виразні совість) особи, які вчиняють свідомі дії з керівництвом країни.
 
Якщо особи, свідомо чи свідомо вчинили акти вважаються матеріальні чи, що відомо, що нематеріальні акти були досить постійним, що їх поведінка або матеріальне поведінка викликає шкідливі ефекти або форми безпосередніми скоромовки, і встановлює прецедент для організованого поведінки (винагороджений або оплачений) в якості " їжі поведінки ланцюга "по відношенню до автора або будь-який (автор конкретно) індивідуальної або їх совісті (це може конкретно включати використання медицини або свідомого діагностики, щоб встановити прецеденти свідомої поведінки по відношенню до автора і константи одержує поведінки співробітників або тих, які пов'язані з НГС або родич організації охорони здоров'я, а також їх практиків, в інтерпретації автора через грудня організації Об'єднаних Націй з прав людини і лежить в основі документів, які представляють собою основу для людської поведінки і залишаються центральними документами щодо дотримання законності, вибору, інтуїція і свобода.
 
Посилання тут дійсно відносяться до тіла суспільних знань, що належать CCHR міжнародних (http://www.CCHR.ORG), психіатрична вижили рух і опублікована робота RD Laing (психіатричному контексті вижив), так і в частині тіла саєнтології , Там, де держава стає інкримінується освіченими недбалість, органи його ліцензії або особи, які працюють в державній або країні має бути полегшення прецедент.
 
Автор залишає за собою право на совість, будь полегшення для припинення свідомості чи свідомості, інтуїції, сприйняття, релігії, прояви та викладання такої релігії, як людство і право не піддаватися євгенічній старіння, (герметизація / encysting), або інші відносні діяння, вчинені будь-якої організації охорони здоров'я, хірургії або практики та її членів вважається дуже великі соціальні групи, які застосовуються на всіх рівнях за указом організації Об'єднаних Націй (в інтерпретації з посиланням на Нюрнберзькому хартії) на основі вільного вибору автор таких занять свободи, соціальних, політичних і релігійних свобод, (щастя), включаючи сприйняття і, розумні основи суспільства або громади, що складаються з таких сім'ї [SCI. іменник] як спільнота чи колективного фізичної або юридичної особи, відомого як колективної свідомості або колективного буття або (свідомості) людини.
 
Г-н Добре не підтримує пан Пітер Vamous, провінція Квебек, волок програму реадаптації, програма реадаптации Portage підлітків і такі ауспіції ідентифікують як Євгенічні натовпу. Я направляю також, що такі законодавчо кошти зроблені для полегшення такої тимчасової або постійної інтеграції в суспільство або "країна" вибір я хочу зробити. Це означає, що в законодавчому порядку допомогу дається Узаконений і «просунутий», вибір (назва документа ). вивчення і практика російського або відповідної мови для спільноти інтересу авторів має сприяти розширеному прерогативою цієї директиви, відомої як "інтереси клієнта (людини)", що є в наявності Вартість навчання, програм і фінансових ресурсів, наявних у розпорядженні автору для обраної школи (люди) мови.
Це пан Добре не підтримує інтереси санкціонованих громад (Квебек / Канада) будь-яких громадян країн є не те, що мається на увазі під відсутністю підтримки колишнього Агентства з розвитку канадського горезвісної зниклих людей, як з Portage. (Ця коротка замітка в підтримку Хартії Нюрнберзького на Спеціальної Женевської конвенції і відноситься до Югославії)
 На додаток до цього, що мається на увазі, що величезна кількість проникливості і співпереживання розглядається як розуміння повинно бути поширене на таких осіб незалежно.
 Вважається, що такі особи, відповідальні за них або акти є такі особи вважаються лідерами або осіб, які відчували нестачу схильності в цьому відношенні, яка відображає мовчазні мотиви або відсутність розуміння в справедливості або людського мотиву.
 
 Я направляю, що дослідження відсутні побратимства ідеології здійснюватися стосовно особи, які не змогли виконати розумні інструкції від клієнта її Величності (громадянина) або які не змогли представляти інтереси учасника або інших осіб, як це передбачено в юридичну допомогу, отже, автор або правила юрисдикційного правової асоціації, де це може бути застосовано в інтерпретації автора заздалегідь.
Це додатково відносяться до такої шкоди, заподіяної в інших країнах, з причин, викладених в цьому документі, отже, "існування" таких станів, як описано в цьому документі, як спостережувані політики англійських товариств в інших країнах. Таке дослідження в основному відноситься до тіла, відомий як адвокатів психічного здоров'я і автора "просунутих", право на запит "своїх" діє в правовому і розумному сенсі від концепції автора.
Г-н Добре робить підкреслити, що він мав серйозне навчання і візуальні (честолюбства) труднощі. Коли молодший пан Добре ж / з успіху займався вивченням підготовки ... мабуть, пан Добре не отримав адекватну допомогу для труднощами в навчанні або інших серйозних порушень. Г-н Добре вже свідчить симптоми Дискалькулія / ADHD, які включають не-освічені спроби запобігти припиненню свідомого і вказати на дуже потворні акти, що здійснюються великими групами людей, які здійснили репутацію пана Добре в тому сенсі, що ці люди, можливо, вважав самі по собі право на отримання певної (ООН-специфічних) Чартерний багатства на тій підставі, що вони вважали, що вони можуть вчинити будь-яку дію, тому що вони вважали себе додаткові антропоморфні. Г-н Добре відключається, і свідчить про те, що, можливо, були навмисні акти помилкового діагнозу, засновані на репутації сторін за допомогою публічного знання, опублікованій комісією громадянина з прав людини, який пан Добре робить вигоду від. Г-н Добре дійсно вважає, що він виграє від конкретного застосування фізичних лікарських засобів, за винятком значного свідомого припинення медицини, і що такі ліки використовувалося для примітивних цілей.
 
Г-н Добре відключається і витягує вигоду з послуг, доступних для інвалідів ж / в ЄС або в іншому місці. Це не може бути винайдено як інвалідність.
 
Я направляю заздалегідь, що "житло" моєї передовий директиви завжди приватний [Г-н. Добре завжди повинен бути під контролем свого житла] і "незалежні", і де будь-яка форма медичного лікування викликало травми, як свідчить автор, що таке інвалідність, причиною, або не відзначити також декларацією принципів, що містяться в цьому документі в будь-якого ступеня тяжкості і чи тяжкості, які потребують позовної компенсації, що унікальне лікування практикою спеціалізується юрисдикції, де прийняті законодавчі акти переконання автора, такі як його здоров'я не ущемлені будь-якими суперечливими практикуючому факультету тіла або університету чи інституту в розумному сенсі ,
 
Г-н Добре направляє, що він не дає будь-якої частини себе в медичних цілях і не слід вимагати, щоб зробити це, або це було б розцінено як образу ... Я направляю, що ні за яких обставин є ін'єкційні препарати, які будуть використовуватися на себе в випадок тіла психічного здоров'я, і ​​в цьому випадку, через прерогативу підкатегорій цієї конституції, відомої як просунутої директиви. Крім того, я прямий, що в усі часи я повинен бути під контролем мого власного майна та фінансів, як описано в цій статті. Г-н Добре свідчить, що є жертвою злому, вуайєризм, інкапсуляція, пошкодження документа, а також додатково навчання порушеннями, які абсолютно повинні відображати на відповідних осіб.
 
Я направити «просунутий» право здійснювати значні "здійсненні компенсації" і "засоби правового захисту" відповідно до чинного законодавства в кожному значному випадку, коли я був порушений в принципі.
У разі, коли пан Добре вмирає, він направляє, що він буде кремований абсолютно, а попіл транспортується в безлюдне місце в Європейських Альпах, де він повинен розкладатися з землею і ладан використовується, де вона може це дозволено. Церемонія повинна бути англійською мовою і домінуючою мовою країни ж / в Альпах. Псалми релігійного абсолютизму і використання значних кількостей ладану, щоб забезпечити природний процес цієї волі спрямовані. Переважно, щоб кремація бути зроблено в країні, де пан Добре повинен скласти. Ці забезпечується кошти (все, що в засобі г Добре) направлено. (Передбачається, що Wizz повітря використовується для цінової доступності поряд з іншими засобами. Ладан повинен бути поміщений в землю, де похорон мати місце. Багато ладану слід використовувати.
 
 
Олександр Добре


Редакція 07/03/2016 (додаток до існуючих волі, і конституція)

 
1. Г-н Добре не підтримує Skype International, Венді Лі Коен forerly Sykes McGrath або Harte, Рональд Іван Коен, Деніел Коен, Лара Коен, Genevieve Philipa Рід колишній Harte, їх син Джуліан Рейдом. Г-н Добре далі не підтримує Джон Ірвінг Гарт сім'я дерево Гарт життя, Олівер Гарт, Вероніка Stansby Гальдер включаючи її чоловіка deceised Guyog Halder. Г-н Добре не підтримує Метью Brazeau, Джон Brazeau, Whistler B.c або Банф Альберта. Mr.Dobre не підтримує їх decised старійшин Рита Plouffe, Елсі Sykes, Geoffry Sykes, Бредлі і Ян Sykes або їх шлюби, Елвін Halpenny, Террі Вільям Макграт, Бессі McGrath, Джеймс Альбер McGrath, або Райан Альбер McGrath або його подруга включаючи McGill University як Насі прославлення і продюсер Angel Dust, Mr.Dobre також не підтримує McGrath або Philip Парсонса, сім'я Plouffe також. Г-н Олександр Добре дійсно повністю не підтримує ні минулого, ні майбутнього шлюбу, психіатричні окультист практика їх сімей колишніх, futurely і найважливішим в даний час жодна з їхніх стосунків в тому числі з інтернет-брокерських контор, в місті Оттава, мафії або злочинних організацій будь-якого лінійного природа.

Унаслідок цієї конституції і її цілей Mr.Dobre в межах правах Delaration ООН з прав людини робить повністю роз'єднати від них, отже, будь-які і всі майбутні або минулі діанетичні асоціації.

Зазначені особи, ті, хто вони пов'язані з незаконною кібернетичних підприємств, включаючи сексуальних партнерів, будь вони будь-якого віку статі, етнічної групи або національності не виключаючи святкування цієї національності тісно з його officoials в цьому випадку відноситься вище.

Вищевказані колишні члени сім'ї, їх відносини державного і приватного не може порушувати або затримувати будь-які заняття цієї людської особистості не виключаючи причини, такі як ідеалізм в генетичної консультації, як доконвенціональной хвороба без реальних намірів по засобам правового захисту, що є тепер дуже серйозної шкоди здоров'ю, проблеми навчання вважається серйозним результатом медичної концентрації або embarassement на основі генетичної консультації, щоб покінчити з соціальним статусом, або здійснюють акти, як впливати і принизити, або поранити proffesionally (політично) як життя hinderence для примітивних або відомих цілей примітивної науки з точки зору з Нюрнберзького статуту Женевської конвенції, відомої як Югославію.

Зазначені особи, включаючи навчальні відносини з місцевими жителями при володінні свобод, включаючи сприйняття, сімейне, соціальне, релігійне, психологічне на утруднення особистого Developement для цілей харчового ланцюга, встановлених на їх підвищення громадської або приватної та лінійного свідомості як мандат військової психіатрії в емпіричному факті ( http://www.eucach.org) або як envelopement надсвідомості або розповсюджуваного організму.

Вище, ті, які пов'язані не виключаючи НГС або установи, які регулюються Канади і її провінцій, як законодавства, що включає корпоративні або приватні закони і статути приватних установ, де вони вважають, вони можуть використовувати внутрішнє або міжнародне законодавство, щоб принизити поранити або перешкодити все життєві заняття через приватна власність. Зокрема, це відноситься до Королівської Ottawa Health Care Group, Онтаріо коледжу лікарів і хірургів і Королівського коледжу психіатрії Великобританії. Mr.Dobre не підтримує канадські чи американські космічні програми, Белл Sympatico, Роджерс, кантеле, Telus в Канаді, Комунікації Канади, Міністерство закордонних справ Канади, сенатор Хіт McQuary McQuary Клану або його сім'ї, включаючи сенатора Asslain або їх propenigators і decendants з доконвенціональной свідомості ,


Г-н Добре свідчить про те, що зазначені особи не мають грошей або матеріальну цінність як особистості до самої себе з моменту зачаття, і що вони були помітні в суспільстві в вартості мого здоров'я, як дитина, моя освіта, і відносини з моїми колегами ростуть на основа й генетичної консультації насправді з моменту зачаття, як з Джоном Hartes «Батько братів, мати, бабуся, granfather, племінника, племінниці і сестри склалася думка, що я був" навіть не чорний ". , Не може внести свій вклад у святкування колишнього поточної або майбутньої життя Mr.Dobre, ні можуть вони бути присутнім на будь-якому похоронах, внести свій вклад в будь-який похорон, яка включає їх deceised, їх сусідок, і ті, хто вони вирішили пов'язати з з боку будь-якого органу в тому числі і цього органу, його органи скарги. (Чернетка додавання або перегляду статті).


Mr.Dobre не в якій мірі підтримки соціальних поглядів нью-йоркським громад за межами і в межах Нью-Йорка, які diected проти індивідуалістичного сприйняття, лінійного існування, які спрямовані в якості пропозицій в рамках спільноти в якості свідомого організму, з психологічної або особистої цінності в якості причини психічних або третього рейху progenators, які мають за рахунок г Добре мають benifited з гасінням свідомості на тій підставі, що релігія, інтуїція, свідомість або що-небудь, що є індивідуальним данину, як свідомість відраховується на цінності держави і володіє цією цінності як актів і уявлень щодо всіх соціальних, політичних і релігійних свобод вважаються фактичними, фізична або може викликати асоціації політики, які вважаються соціальними.

Сімейний або сексуальний зв'язок в межах області співтовариства, його анатомії, а також утворених відмінностей як рейху progenators не повинно бути причиною або вплив свідомості як практики на основі емпіричних даних, що релігія не існує, і що будь-яке почуття розрізнення інший особи, як фізичних осіб, які отримували в якості halucination і причин свободи позбавлення і порушення міжнародних законів електрозв'язку в якості практики з боку осіб, купців та інших ліцензованих закладів і були представлені як не дивно.

Там не повинно бути ніяких intenional або нормальний відволікання від соціальної і політичної відповідальності, спрямованої або розглянутому братерство accademic, правових, анти-терапевтичних соціальних груп на будівництво будинку і особи без практики людей, що створюють нормальність відчуження цього організму як осіб, що дозволяють інтимні уявлення в націоналістичної практиці, зокрема, інших організацій або groupins відомих як громад, що встановлюють нормальність щодо військової (соціальної) психіатрії (психіатрії, зображуваний спільноти, це практикуючих лікарів, включаючи стоматологів, працівників залізниць, поліції або осіб intimatly або іншим чином вважається бути нематеріальним, а не соціально відповідальної їхнє ставлення і полотном ізоляції або політичної практики психіатрії, встановлених на здійснення безпеки людини і відповідальності передбачуваного соціальної жорстокості особами, що приписуються у цієї людини загальне як доконвенціональной актів проти будинку, соціальних і традиційних ідеологій підставі того, що такі людські ідеології не існує, і що всі люди дивні і без людських мотивів на основі доконвенціональной рабства, і це дуже різних практиків.