ПОЛІТИКА НЕНАВИСТІ відчужують ТА ПРОВЕДЕННЯ

Опублікована 8 лютого 2016 року


Я думаю, що у мене є проблеми з шизофренія і психоз ліки орієнтованих маскують 36 років серйозних розладів навчання (пов'язаних) проблеми.


Я ніколи не робив добре вчився в школі, був сонним в класі і був в класах підготовки в різні моменти часу під час «мого» дитинства. Хаотичне аспект цього було те, що моя сім'я боялася наслідків їх брат або сестра стає все більш явною, знають і більше частиною сім'ї як організму. Я б ізолювати себе такими способами, такими як сидіти на відкритому столі в ресторані, а не за столом для чотирьох чоловік з однією особою, яка займає його. Діти, як правило, знають про сім'ю, їх батьки та родина в соціальному, як життя організмів. Якби я мав говорити це ніколи не було з групою або навіть поверхнево в відносному контексті, або я б страждати різні форми рабства або рабства символіки, які були особливо утилітарним і анатомічно пов'язаних з ними або спрямовані як позбавлення волі. Ідея лікування СДУГ з позитивним висновком в класах підготовки, за винятком ніколи не було запропоновано, поки я не був молодою людиною, на якому раз, коли я був введений генотоксичних ліків або великих транквілізаторів які служили, щоб замаскувати дуже серйозні проблеми з навчанням в контексті анатомії, або що в даний час для дорослих асоціюється СДУГ або dycalculia в поєднанні з фибромиалгии туман, проблеми координації і відволікання.

Коли я був на ногах відраховувати я пішов би в автобус і збитися не курити близько п'яти хвилин перед кожним автобусом наліво, до останнього або я б втратив квиток на поїзд і досвід розчарування як Tourettes пов'язаних з цим проблем реакції з нарколепсією, як орієнтовані проблеми. Я не дуже часто раптово піти спати, але я можу відчувати частку секунди, коли я відволікаюся і дивитися на щось в моїй кишені, то залишити його на лавці випробувавши частки секунди згаснути і координації проблем. Я думаю, що потрібно більше уваги в цих областях, а також екзистенціальний і криза ідентичності з моєї власної націоналістичної слабкості.

Я припускаю, що я дійсно хочу, щоб зосередитися на основних транквілізаторів, тому що вони ніколи не допомагали мені і справді було викликано наділіть травм, позбавлення волі, викликало серйозні симптоми, попереджувальні знаки, і перешкоджав все моє освіту через молодих дорослих капот і життя.Поліпшення з іншими ліками є екстраординарним, і я розумію, що вони, ймовірно, пов'язані з роду лікування я повинен був мати в ранньому віці. Як освічені люди бути настільки некомпетентними і злочинцем?


Інша річ, на протязі всього мого досвіду НСЗ, вони були більше стурбовані про притягнення іноземців в країну, ніж лікування досвідчених симптомів. Насправді в якийсь момент стало очевидно, що у них не було ніякого активного уявлення, що робити або як спілкуватися, не кажучи вже про ізоляції діє як інкапсуляція клеймом з пацієнтами, які мали етос режим зловживання, який працював в якості нормального життя, можливо, тому, що, природно, я був легко зловживання не було можливості ефективно подавати скарги або ситуації було переважною для мене, що призводить до нездатності спілкуватися разом з моєю відсутністю освіти.

Я випробував, виділяють відчуження від інтересів, почуття defranchisement нині живих енергій, які дійсно архаїчної або типовим з них, яка насправді ставлення зображується осіб, які повинні виправдати чіткий системний або колективне насильство, вчинене лікарняному організму, представленого в якості нематеріальних.

У мене були деякі проблеми, пов'язані ж Touretts симптомів я думав, що нарколепсія пов'язані, оскільки бути ізольованим так довго і кричати на когось або бути образливими не в моєму характері. На одній з передач, светр експеримент гітлерівського сталося і як простий статті це дійсно говорить нам, що ми всі народжені добре, але повинні перебувати під впливом або навчений насильства або солдат не буде виходити і боротися.

Я думаю, що ваше шоу є приголомшливим. У всякому разі я дивився на канали Twitter і підписатися на терапевтичних освітніх цілях.

Я вважаю, відчуження та колективне соціальне насильство навколо анатомії або генетики викликають реальні форми кризи і освіти навколо цих питань дійсно працездатним як лікувально-виховного режиму і для розвитку особистості, его або містифікації самості, яка має справу з особистістю і ідентичністю.

НСЗ не робив це і відштовхнути мене від інтересів, що здійснюють кабалу символіку як терапії, а також холокост символіку на зниження людської істоти до біологічного тварині, без релігії, інтуїції або значного свідомості зображенням як функції буття.

Суспільство, це символи і народи були описані як галюцинації динаміки виживання, пов'язаних з ідентифікацією, свідомістю або іншим чином. Відчуження проявилося в почуття погано про себе і що я буду жити без символіки, люди або будь-які відносини соціально стимулювання ж, за винятком тих, пов'язуючи ідеї рабства харчовий ланцюг і usery.

Те, що залишилося, це колоніальний організм і ситуація відрізняється харчового ланцюга знайомого поведінки приватних енергій, пов'язаних з самим собою і пов'язаних з ними нормальних тверджень ж / з компенсації.

У мене є 40 років порожній а, в результаті чого я дійсно повинен прийти до угоди з тій чи іншій формі символіки і чи мати правову ситуацію як втручання.


Я знаю, що в міжнародному проекті законодавства в області психічного здоров'я, що релігія переважної в суспільстві людина сама по собі не може бути підставою для госпіталізації і не може сімейний конфлікт сам по собі є підставою для госпіталізації або нападу в якості засобу для лікування інваліда, яка складалася б із заподіяння в якості емпіричної причинно-наслідкового зв'язку або пошкодження головного мозку, які, в свою чергу, буде illicitate реакції схрещені над як інвалідність або розподілити лікування як напад, щоб зменшити відповідальність в кінцевому підсумку стане accademic, ендемічних і так далі.


Я знаю, що у мене були проблеми у себе вдома, коли я був молодий, тому що моя сім'я була для мене дивно, і крім того, я не міг дізнатися, який сприймається як дуже крайнього дефіциту енергії з подальшим фибромиалгии, як туман, і додатково з подальшим відсутністю освіти і термінологія, щоб продемонструвати свої проблеми, які іноді призводило те, що я вважаю, це Двійники, або може бути гіпер збудження як біль, сплутаність свідомості з епілептичними подібні touretts реакції на фізичну реальність в поєднанні з відсутністю здатності або братерство впоратися ситуацій, що призводять до уразливості по відношенню до людей зловживаючи мене, які, як правило, освічені люди, лікарів та інших осіб, пов'язаних зі скаргами ідеологій повірених кажуть, спеціалізацію представляють уразливі особи, які абсолютно не в якій мірі зробити матеріальне уявлення закону або захищати свого клієнта, який абсолютно був не в змозі зробити будь-яке представлення про реальній науці практикується.

Коли я говорив би це було не з людьми або групою я був малюнок з простих діалектів, пов'язаних з обмеженою кількістю освіти або здатності я independantly мав. Будучи один від друга сім'ї було так дивно, як тій чи іншій формі архаїчним харчового ланцюга знайомої відносин.

Я не зміг вирости і обробляли як immbecile або хтось, хто не був там протягом усього життя або поверхнево. У деяких термінах я думав, що я відсталий в ретроспективі, але здатний до навчання, але ніколи не був забезпечений з суб'єктивними працездатних лікування. Ліки я отримував викликало сильний біль, дуже серйозні Паркінсона-подібні симптоми до точки exaustion іноді значного провалу мого тіла, щоб функціонувати як організму. Сума шахрайства зробив на щоденній основі, щоб виправдати treatmnets неможливо було уявити і були щоденні злочини.

Люди, які ставилися до мене були дуже середні провокаційні особи, ототожнювали з рабством символікою або неволі символіки, яка насправді я думаю, що ми називаємо дуже сильні принципи відчуження, які також складалися з поверхневого поведінки, роблять вигляд терапії і те ж саме з усіма взаємодії.

Люди ж на шизофренію реагують на те, що не існує або дуже серйозні речі, без життя або індивідуалістичної сенсу, крім.

Моя сім'я дуже боялися мене згадувати або мати будь-яка нормальна інтуїтивний сенс або інтимне почуття з природою.


Я зрозумів тепер на amitriptiline при оптимальній дозі я функціонуючого наділіть краще з меншим болем. Anxielitic дійсно ідеально підходить для мене, тому що розуміння себе означає, що я повинен прийти до угоди, і
реальність має справу з чітко вираженими відмінностями, які, ймовірно, в деякій мірі видимої. Насправді я думаю, що я повинен дивитися на холокост символіку в моєму конкретному шизофренії, оскільки він сприймається як тортури і resaulted в абсолютній нездатності функціонувати.


Мені сподобався Hitlers светр експеримент, тому що він робить висновок, що всі ми народжені добре і повинні впливати або навчання завдавати людям біль чи інакше, чому б не у нас є армія і більшість людей, експеримент говорить, тому що вони паузами не можуть собі уявити, що вони роблять , Це може бути різним для психозу або шизофренії, і я знаю, що це ще не так зі мною. Спочатку стає дисфункциональной була реакція, тому що речі не в змозі мати сенс. Я знаю, що у мене була реакція на дуже фізичної або реальної зловживання і ті реакції призвели до allianation і нападу з боку осіб, які претендують на турботу про мене. Коли я був молодший, я думаю, що я ходжу по магазинах підняв, бо я не знаю, краще не тому, що у мене було природне бажання, але був легко потрапляють під вплив, ймовірно, тому що у мене були проблеми навчання і мав серйозні фізичні або символічні відволікання, яке проіснувало аж до тільки після того, як різняться пізньому підлітковому віці

У всякому разі я хотів би спробувати і пояснити цей зручний Насті діагноз шизофренія за всі ці роки, що розуміється мною як зловживання який викликав половину часу життя концентрації, рабство символіки як нормальний фактор ідентичності та психологічного рабства, а також вимагання, як лікування, що представляє всі відносні акти відчуження від життя людей і яке заходить у бік людей, що приписуються світ, щоб бути утилітарним.


Деякі речі змушують мене нервувати, як дивиться на себе як запізнілих тварина, і дійсно люди з цією символікою є переконання, які desacrilizing людська істота є виправданим як символіки як precident для вражень і життєвих взаємодій в цілому, як життя відчуження.

У всякому разі я прожив життя щодо ізольованою і моя медицина працює після того, як весь цей час. Мої проблеми навчання є менш серйозними.

Я думаю, що мені потрібно зробити, це шукати якусь юридичну допомогу, можливо, з philedalohia асоціації
Або екзистенціальний академії.

Є щось я повинен читати або, можливо, знайти хорошого адвоката.

Тип відповідей мені потрібно, можливо, відрізняються експериментальної ізоляції з нейролептики великі транквілізатори, історії хвороби з подібним значенням, такі як агресивного реакції або пов'язаних з релігією переважної в осіб громади і родини confilct, як напад здійснюється на сім'ю навпаки Т.П. міжнародного проекту закон про психічне здоров'я або пов'язані з формами questional соціальних брокерських або кібер pedetors.

Мої початкові розпорядчі лікарі були старі з колишніми походження суспільства. Моя сім'я думка мене, можливо, як огидні і огидні речі, без освіти, можливо, вони думали, що повинно бути видалено, з яким дійсно історично значення історії психіатрії.

Це дивно, я живий сьогодні і виживання. Я не був в змозі прочитати багато протягом року, і я цього не роблять. Якщо я думаю, щоб багато розчарувань була б можливою поряд з марності. У мене за останні кілька років хотів зробити домашнє навчання.

Цей шкідливий і чи цілеспрямованим діагноз шизофренії складається з викликаних випадків і дійсно руйнівна символіка рабства., Наклеп, шахрайство призвідника злочину платформами правосуддя.

Роберт Whiteker в Mad в Америці проголошує, що Шизофренія iatragenic (викликано медицини і практиків).

Я дуже хороший свідок на свій власний рахунок, і я шукаю фундаментального свідка, як професор психіатрії з основ ідентичності свідомості і приголомшливі факти.

Одна річ, яку я повинен розраховувати на це дія прав людини, оскільки вона враховує права облікового запису для сприйняття, свободи і поведінки, і це є найголовнішим документом, де психіатрія бажає зменшити ця людина до біологічного тварина ж з будь-якого сенсу.


Реальний психологія вчить про особисте цінності в якості будівельних блоків персони і ідентичності або досвіду.


Це все наклеп і клінічні шахрайства, а також, що психіатрія є саме правотворчість і не заслуговує на довіру в даний час, як юридична особа не дивно, аж до документування корупції, даних і інтернет-брокерські послуги.


Я знаю, що антипсихотичні препарати надійшли як життя анестетика і що більшу частину часу я реагував на щось реальне, переживається як сенс, і у мене було реакції асоціації біль і оніміння Я також стверджують і мав епілептичні як волаючих припадків, які видавалися оклюзія або кілька з періодів пошкодження головного мозку або необізнаність та почуття тижні або поразку від медичних нападів наркотиків в якості режиму.

Але насправді заперечується життя в тому сенсі, що шизофренія медицина не працює. Allot часу змусив мене бути паралізована, припадки і нейролептичний синдром maligant.


Я думаю, що незвичайні факти про мій досвід є цінний статистичний контекст і повні реальних аргументів, які мають сенс.

Хто-небудь знає жодного випадку, в результаті чого нейролептики / великі транквілізатори використовувалися для маскування проблем навчання як каузатіва або інших.


Чи були ці лікарські засоби, що використовуються для таких цілей, як розпоряджатися на правах братами і сестрами або члени сім'ї та зловживання продовжували як харчового ланцюга обрядовості (?!)